!!! WAŻNA INFORMACJA DLA MATURZYSTÓW !!! PDF Drukuj Email
wtorek, 04 lipca 2023 00:00
logo_loDrodzy Absolwenci! Wychowawcy klas będą wydawać świadectwa maturalne w najbliższy piątek, tj. 07.07.23, o godzinie 12.00.
Bardzo prosimy o przybycie w stroju odświętnym!

Jeśli nie możecie stawić się tego dnia w szkole osobiście, możecie upoważnić wskazaną przez Was osobę do odbioru świadectwa w Waszym imieniu. Osoba ta musi okazać się dowodem osobistym oraz posiadać pisemne upoważnienie do odbioru świadectwa. Wzór upoważnienia będzie dostępny na stronie internetowej szkoły (pobierz).

Osoby, które nie stawią się po odbiór dokumentu o godzinie 12.00, będą mogły odebrać świadectwo indywidualnie w sekretariacie szkoły (w piątek od godziny 13.00 i w poniedziałek od godziny 08.00).
Poprawiony: wtorek, 04 lipca 2023 13:27