sobota,,

WIOSENNE BIEGI PRZEŁAJOWE PDF Drukuj Email
czwartek, 25 kwietnia 2013 11:00

fun run logo 100

W czwartek, 4 kwietnia 2013 roku odbyły się na terenie naszej szkoły Wiosenne Biegi Przełajowe. W biegach wzięły udział 22 osoby -15 dziewcząt i 7 chłopców z klas I-III. Z powodu częściowo zaśnieżonych terenów dystanse zostały skrócone i tak dziewczęta miały do przebiegnięcia 500m a chłopcy 800m. Oto wyniki:

DZIEWCZĘTA:
Im - Michalina Kaczyńska kl.Ic, IIm - Zuzanna Szambelan kl.IIc, IIIm - Ola Ishkhanyan kl.Id

CHŁOPCY:
Im - Piotr Kaszuba kl.Ia, IIm - Kacper Dalke kl.Ic, IIIm - Maciej Stróżewski kl.Ic

Zwycięzcy zostali nagrodzeni medalami i dyplomami, a klasa, z której wystartowało najwięcej osób - było to 13 uczniów z Ic - dostała słodki upominek.

Gratulacje!

Autor: Natalia Wieczorkowska, Aurelia Bartczak