BRAWO KLASZTORNA !!! PDF Drukuj Email
poniedziałek, 19 listopada 2012 13:00

15 listopada ośmioro uczniów naszego liceum wzięło udział w etapie powiatowym V Olimpiady Ekologicznej Subregionu Północnej Wielkopolski. Do dalszego etapu konkursu należało wytypować ośmiu najlepszych uczniów ze wszystkich szkół powiatu.

Z przyjemnością informujemy, że w tym gronie znalazło się sześciu reprezentantów naszej szkoły: Agnieszka Ryska z kl. 1c, która zajęła I miejsce w konkursie powiatowym, Maurycy Seemann z 3c ? zdobywca II miejsca i Monika Kaczorowska z 2d- zdobywczyni III miejsca. Wyróżnienia otrzymali: Magdalena Bryzik z 1c, Hubert Kuźma z 2d i Kamila Fajkiel z 3c.

Wszystkim, którzy godnie reprezentowali I Liceum Ogólnokształcące bardzo dziękujemy. Zakwalifikowanym do dalszego etapu, życzymy powodzenia w finale!

Poprawiony: sobota, 31 sierpnia 2013 08:08