środa,,

MISTRZOSTWA POWIATU W PIŁCE SIATKOWEJ DZIEWCZĄT PDF Drukuj Email
piątek, 11 stycznia 2013 13:00

10 grudnia 2012 roku w Gołańczy odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Piłkę Siatkową dziewcząt. W turnieju wzięły udział 4 szkoły: ZSP Gołańcz oraz 3 szkoły z Wągrowca: ZSP nr 1, ZSP nr 2 i I L.O.. Zespoły grały systemem ?każdy z każdym?. Pierwsze dwa mecze z ZSP nr 1 oraz ZSP Gołańcz zakończyły się naszym sukcesem. Z kolei ostatni mecz z ZSP nr 2 dziewczęta przegrały, co dało nam w turnieju II miejsce.

Oto skład drużyny:

1. Agnieszk Olszewska kl III a 2. Eryka Nowak IIIa 3. Karolina Wróblewsk IIIb 4. Aleksandra Mendlik IIa 5. Joanna Olszewska IIa 6. Daria Bonowska IIa 7. Magda Kaźmierczak IIa 8. Martyna Konieczna IIa 9. Paulina Kowalewska IIf 10. Michalina Kaczyńska Ia 11. Aneta Deminiak Ib

Autor: Natalia Wieczorkowska
Poprawiony: sobota, 31 sierpnia 2013 08:43