sobota,,

OTRZĘSINY 2013 PDF Drukuj Email
poniedziałek, 07 października 2013 21:00

kot_100

W poniedziałek, 7 października odbyła się impreza integracyjna dla uczniów klas I - Otrzęsiny 2013. Przedstawiciele klas pierwszych zaprezentowali wykonane wcześniej plakaty przedstawiające szkołę w krzywym zwierciadle, pili na czas sok cytrynowy oraz rywalizowali w konkursie ?Jaka to melodia". Duże zainteresowanie wzbudził pokaz talentów. Okazało się bowiem, że wśród pierwszaków są uczniowie utalentowani wokalnie, instrumentalnie oraz artystycznie. Wszystkie konkurencje punktowała komisja, której przewodniczył wicedyrektor szkoły - pan Maciej Patelski. Najwięcej emocji wzbudziło ogłoszenie wyników. Rywalizację wygrała klasa 1D, która otrzymała tytuł ?Super kociaka". Przewodniczący klas, z rąk dyrektora szkoły - pana Cezarego Szypulskiego - otrzymali okolicznościowe dyplomy uczestnictwa w Otrzęsinach.

Imprezę przygotowali uczniowie klasy 2B wraz z wychowawcą, panem Szymonem Woźniakiem.

Zapraszamy do obejrzenia wszystkich zdjęć z Otrzęsin w galerii.

Autor: Szymon Woźniak
Poprawiony: środa, 30 października 2013 10:58