sobota,,

ILO - Minecraft

ILO-Minecraft

E-OGÓLNIAK

Eogolniak

RODO (GDPR)

RODO

ORGANY SZKOŁY PDF Drukuj Email
wtorek, 15 marca 2016 23:26

W I Liceum Ogólnokształcącym im. Powstańców Wielkopolskich w Wągrowcu wszystkie organy szkoły współpracują ze sobą w celu zapewnienia młodzieży jak najlepszych warunków rozwoju. Wspólnie dbają o edukację, wychowanie i opiekę.

Każdy z organów ma swoje zadania do spełnienia, a ich wspólnym celem jest wykształcenie świadomego i kreatywnego członka społeczeństwa, człowieka zdolnego do podejmowania samodzielnych decyzji w wielu obszarach, człowieka, któremu nie jest obojętne to, co dzieje się wokół niego, wrażliwego na ludzką krzywdę, chętnego do pomocy,  przywiązanego do najlepszych tradycji naszego narodu, aktywnego uczestnika życia społeczno-kulturalnego, ale także człowieka otwartego na świat, tolerancyjnego, człowieka prawego, posiadającego odpowiednią wiedzę i umiejętności, przygotowanego do dorosłego życia.

Autor: Cezary Szypulski   
Poprawiony: wtorek, 15 marca 2016 23:25
 
Copyright © 2012-2024 I Liceum Ogólnokształcące im. Powstańców Wielkopolskich w Wągrowcu.
Designed by goLDen.