OBCHODY 95-LECIA PCK W WĄGROWCU PDF Drukuj Email
poniedziałek, 13 października 2014 01:00

pck_100

Dnia 4 października 2014 roku pani Anita Różak i pan Maciej Patelski wzięli udział w uroczystych obchodach 95-lecia Polskiego Czerwonego Krzyża w Wągrowcu, które odbyły się w sali Kina Miejskiego Domu Kultury. Starosta Michał Piechocki wręczył pani Anicie Różak statuetkę dla ILO za zajęcie II miejsca w Powiatowym Konkursie Krwiodawstwa oraz odznaczenie koordynatora krwiodawstwa PCK.

Prezes PCK w Wągrowcu pan Jan Maćkowiak serdecznie podziękował wszystkim honorowym dawcom krwi za bezinteresowne dzielenie się tym bezcennym lekiem jakim jest KREW.
W ciągu pierwszego roku działalności Szkolnego Klubu Dawców Krwi ILO nasi uczniowie oddali w sumie 9 litrów krwi.

pck 2014

Poprawiony: wtorek, 14 października 2014 17:27