NIEZAWODNY JAN WOŹNY !!! PDF Drukuj Email
wtorek, 07 kwietnia 2015 01:00

Pokaz nam jezyk XV

Uczeń klasy 3B, Jan Woźny (język niemiecki) wygrał XV Edycję Ogólnopolskiego Konkursu Językowego ?Pokaż nam język?, który odbył się w środę 01.04.2015 w Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu. Sukces ten cieszy nas niezmiernie i pragniemy serdecznie pogratulować  Naszemu Zwycięzcy.

Naszą szkołę reprezentowali również Kornel Krasicki z klasy 3C (język niemiecki), Agnieszka Ryska z klasy 3C (język angielski) oraz Grzegorz Kaszuba z klasy 2D (język angielski). Do finałowej debaty zakwalifikowali się nasi ?GERMANIŚCI?: Jan Woźny oraz Kornel Krasicki. Zwycięzcą debaty, czyli jednocześnie finału Ogólnopolskiego Konkursu Językowego ?Pokaż nam język?  okazał się Jan Woźny, który wykazał się już po raz kolejny doskonałymi umiejętnościami językowymi, wiedzą i elokwencją .

Jeszcze raz serdecznie gratulujemy!!!

Oto kilka zdjęć wykonanych podczas debaty >>>.

Autor: Sylwia Twardowska
Poprawiony: wtorek, 07 kwietnia 2015 20:39