"Z PRAWEM JAZDY W DOROSŁOŚĆ" - FINAŁ. TRZECIE MIEJSCE DLA OSKARA PIECHOWIAKA !!! PDF Drukuj Email
niedziela, 19 kwietnia 2015 23:55

znaki_100

W Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego w Pile 31 marca odbył się finał organizowanego w północnej Wielkopolsce konkursu "Z prawem jazdy w dorosłość". Wydarzenie ma już kilkunastoletnią tradycję - w tym roku była to dwunasta edycja konkursu.

Finał, który rozstrzygnięto w pilskim WORD, jest ostatnim etapem konkursu, organizowanego w szkołach średnich powiatu pilskiego i ościennych. Na szczeblu szkolnym wyłoniono 10 finalistów, którzy między sobą zmierzyli się w dzisiejszym finale. Ostatni etap konkursu zrealizowano w interaktywnej sali pilskiego WORD.

word 2015

Autor: Danuta Żwikiewicz-Muszyńska